Ceek Coin Nedir?

Ceek Coin Nedir?
Ceek Coin Nedir?Ekosistem içinde 2018 senesinden bu yana yer alan Ceek VR, son dönem içindeMetaverse’ün duyulmasıyla ciddi şekilde bilinirlik kazanmıştır. Ceek VR, içerik üreticilerinin, spor alanında faaliyet gösterenlerin ve...

Ceek Coin Nedir?

Ekosistem içinde 2018 senesinden bu yana yer alan Ceek VR, son dönem içinde

Metaverse

’ün duyulmasıyla ciddi şekilde bilinirlik kazanmıştır. Ceek VR, içerik üreticilerinin, spor alanında faaliyet gösterenlerin ve müzik camiasındaki sanatçıların hayranlarıyla etkileşimde bulunmasına izin vermek maksadıyla yola çıkmıştır. Bu hedeften kaynaklı olarak VR, NFT, Metaverse ve DeFi teknolojisinden faydalanılmıştır. Kulaklık setleri, VR gözlüklerden oluşan setler içinde yer alır. Tam kapsamlı bir paket eklinde kullanıcıya sunulur. Ayriyeten Ceek, dünya çağında ünlü olan Universal Musicle iş birliği içindedir. Lady Gaga, Ziggy Marley, U2, Bon Jovi gibi birbirinden farklı ünlülerde canlı performanslarını sergilemektedir. Ceek, Ceek VR’ın kripto para birim şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Ceek Coin Nedir Ceek Coin Geleceği Ceek Coin Nedir Ceek Coin Geleceği

Ceek Coinin Geleceği Nedir?

Ceek projesi müzik yayıncılık geleceği şeklinde gösteriliyor. Bunun yanı sıra platform içerisinde VR paketleri de yer alıyor. Piyasa içerisindeki en donanımlı ve en sağlam VR donanımlarının cihazları, paketleri Target ve Bet Buy tarzındaki büyük düzeydeki perakendecilerin desteğiyle alıcılarıyla buluşturulmaktadır. Kısa ve öz şekilde bahsedecek olursak sanal şekilde yapılan etkinliklerle Vr deneyimlerini sunan bir platform diyebiliriz. Bunlar sayesinde içerik üreticilerinin, spor alanında faaliyet gösterenlerin ve müzik camiasındaki sanatçıların gelir elde etme imkânı bulunmaktadır. Ceek coin kullanımı yapanlarda bu projeyle farklı ve dürüst bir platform içerisinde para kazanma şansı yakalamaktadır.

Ceek Coinin Fiyatı

Coin platformunun yerel tokeni olarak karşımıza çıkan Ceek, madenciliği yapılamayan bir tokendir. Tokenin toplam olarak belirlenen arzı 1 milyar adettir. Piyasada bulunan dolaşım arzı 803 milyonu geçmiştir. İncelendiği zaman toplam olarak arzın %80’lik kısmı piyasa içinde dolaşımdadır ve geri kalanın da tamamen piyasa içinde yer alması beklenmektedir. Ceek tokenin şu döneme kadar görülen en düşük olan fiyatı 0,000948 dolardır. 29.11.2021 tarihinde Ceek, tüm zamanlarının en yüksek fiyatı olan 1,19 dolar değerine kadar ulaştı. Fiyat tamamen kişilerin arz ve taleplerine göre farklılıklar göstermeye devam etmektedir. İstikrarlı yapısının bulunması alıcının da dikkatine çekiyor.

Ceek Coin Yorumları

Ceek coin yorumları detaylı şekilde incelendiği zaman son dönemlerde popüler hale geldiğini ve yatırımcının dikkatini çektiğini görebiliriz. Son 3 senedir piyasa içerisinde işlem gören coin, kurumsal yatırımcı olan Google ve Apple göre son birkaç haftadır daha çok kazandırmıştır. Bu durumda yatırımcıların dikkatini çekme konusunda etkili olmuştur. Geçen haftadan bu yana yaklaşık olarak fiyat açısından 20 kat artmayı başardığı da ortadadır. Farklı borsa listelerinde yer alan Ceek coin fiyatlarında ilerleyen dönemlerde de yükselişler beklenmektedir.

Ceek coini nereden satın alınır?

 • Paribu
 • MEXC
 • Phemex
 • LBank
 • KuCoin
 • PancakeSwap V2
 • HUOBİ Global
 • io
 • BitForex
 • Bitget
 • BKEX
 • Probit Global
 • Bancor Network
 • ApeSwap

Ceek Coin Ne Kadar?

Güncel veriler dikkate alındığında Ceek coinnin şu anda 4,89.-TL olduğunu görebiliriz. Döviz cinsinde de 0,28 dolar olarak hesaplamak mümkündür. Döviz olarak piyasa içinde alıcıyla buluşur. Kripto paraların hepsinde olduğu gibi Ceek’de piyasada oluşan hareketlerden olumlu ya da olumsuz şekilde etkilenir. Özellikle yatırım yapacak kişilerin piyasa haberlerini ve trendlerini dikkate almaları ve takip etmeler gerekir. Özellikle coinin destek ve direnç noktaları baz alınarak yatırım yapıldığında kazanç elde etmek mümkündür.

Ceek Coin Nasıl Satın Alınır?

Kripto para piyasasındaki diğer tokenlerde olduğu gibi Ceek alımları da oldukça basittir. Alım yapmak isteyen kişilerin aşağıdaki talimatları dikkate almaları gerekir.

 • Ceek coin satın alacak olan kişilerin ilk önce listeleme yapmakta olan kripto para borsalarının herhangi bir tanesinin web sitesine giriş yapmak gerekir.
 • Kişilerin KYC bilgilerini girerek borsada ücretsiz şekilde hesap açması gerekir.
 • Açılan hesaba para transferi yapılmalıdır.
 • Hesaba paranın geçmesinden sonra borsada bulunan kripto para satın alma menüsünden Ceek coin alma emri verilerek alım işlemi gerçekleştirilir.
 • Alınan coinler donanım cüzdanında yahut borsada tutulabilmektedir.

Ceek Coin Yatırım Yapılır mı?

Ceek Coinnin fiyat ile alakalı grafiklerine bakıldığında 18 Haziran’dan bu yana yükselen bir ivme kaydettiğini gözlemek mümkündür. Kripto paranın en yakın olan destek seviyesinin 0,30 cent olduğunun hemen farkına varmak mümkündür. 0,30 cent seviyelerinde tutunamaması durumunda 0,28 cent veya 0,18 cent destek seviyeleri sırasıyla karşınız çıkabilecektir. Yalnız 18 Haziran bu yana kadar yükselişte olan token bu şekilde yükselişine devam ederse 0,40 cent direncine kadar ulaşır. Bu direncin kırılmasıyla 0,47 cent direncine, yine bu direncin kırılmasıyla da 0,55 cent civarlarına kadar ulaşabilir.

Ceek Coin Projeleri Nelerdir?

Ceek coin kripto parayla meydana gelen projenin hedefi, markalı şekilde içerik meydana getirmesine destek sağlamak ve VR ile AR stüdyoları kurmaktır. Medya ve eğlence endüstrisi VR’nin içine girmeye çalışırken Ceek projesi, bunun oluşturulmasını gerçekleştirmek adına kurulmuştur. Ceek projesi, metaverse ve alt coin kripto para birimlerinden farklıdır. Platformun içerisinde yer alan tüm sanatçılar kendilerine has olan tecrübelerini tokenize edebilmektedir. VR tecrübelerinin farklı olan bileşenleri içinde hayranlarıyla değiş tokuş yapabilecekleri kripto paraların mintlemesini yapabilirler. Bunların yanı sıra Ceek VR, dünya çapındaki en büyük müzik şirketi Unıversal Musicle ortalık anlaşması yapmıştır. Bu durum piyasa içinde güçlenmesine olanak sağlamıştır. Ceek VR projesine ait Whiteapaper ile alakalı detayları

https://www.ceek.io/

bağlantısı üstünden incelemek mümkündür.

Yukarıda Yer Alan Makale Tamamen Bilgi Amaçlı Olup, Yatırım Tavsiyesi değildir. Gelirim Evden ve Gelir Yuvan İş Fikirleri İçin 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.