Şehitkamil Belediyesi Başkanı Umut Yılmaz'dan İhtiyaç Sahiplerine Destek Müjdesi Geldi. 20 BİN Aileye Destek Verilecek

Şehitkamil Belediyesi Başkanı Umut Yılmaz'dan İhtiyaç Sahiplerine Destek Müjdesi Geldi. 20 BİN Aileye Destek Verilecek
Şehitkamil Belediyesi Başkanı Umut Yılmaz'dan İhtiyaç Sahiplerine Destek Müjdesi Geldi. 20 BİN Aileye Destek Verilecek

Şehitkamil Belediyesi'nden Büyük Sosyal Yardım Hamlesi. Başkan Umut Yılmaz Açıkladı

Şehitkamil Belediye Başkanı Umut Yılmaz, sosyal yardım programları hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Yılmaz, ihtiyaç sahiplerine daha etkili ve kapsamlı yardım sağlamayı hedeflediklerini belirtti. İşte detaylar:

Şehitkamil Belediyesi İhtiyaç Sahiplerine Destek

Başkan Umut Yılmaz, belediye olarak güvenilir bir veri tabanı oluşturduklarını ve bu sayede gerçek ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştırmayı planladıklarını ifade etti. Yılmaz, sosyal yardım programları aracılığıyla ihtiyaç sahibi vatandaşların temel beslenme gibi çeşitli gereksinimlerini karşılamak için yoğun çaba sarf ettiklerini vurguladı.

Kurban Bayramı Öncesi Yardımlar

Başkan Yılmaz, Kurban Bayramı öncesinde 2 bin 500 aileye gıda yardımı ve 2 bin 200 aileye nakdi yardım sağlandığını bildirdi. Vatandaşların belediyeye giderek veya dijital başvuru yaparak yardımlardan faydalanabildiklerini belirtti. Başvuruların hala devam ettiğini de ekledi.

Hedef 20 Bin İhtiyaç Sahibi Haneye Destek

Şehitkamil Belediyesi'nin hedefinin 20 bin ihtiyaç sahibi haneye ulaşmak olduğunu belirten Yılmaz, "Belediyemize şu ana kadar 33 bin 500 vatandaşımız başvurdu ve bu başvurular dikkatle incelenmektedir. İnsanların gelir durumu ve nüfusu göz önünde bulundurularak destekleri artırmayı amaçlıyoruz" dedi. Bu hedef doğrultusunda yardımların artarak devam edeceğini belirtti.

Şehitkamil Belediyesi Sosyal Yardım Programları ile Dayanışma

Başkan Yılmaz, göreve geldiklerinde dar gelirli insanlara yardım etme sözü verdiklerini hatırlatarak, "Bu gün, o sözü yerine getirdiğimizi görmek gurur verici. Şehitkamil Belediyesi olarak, zor günlerde vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın temel beslenme ihtiyaçları başta olmak üzere çeşitli gereksinimlerini karşılamak için sosyal yardım programımız kapsamında yoğun bir çaba içerisindeyiz" dedi.

Şehitkamil Belediyesi Düşük Gelirli Ailelere Kapsamlı Destek

Düşük gelirli ailelere yardımcı olmak için kapsamlı bir program sunduklarını belirten Yılmaz, Şehitkamil Belediyesi'nin zor zamanlarda vatandaşların yanında olmaya devam edeceğini ve bu yardımları genişleterek sürdüreceklerini ifade etti. Son olarak, toplumun her kesimini desteklemeye devam edeceklerini belirtti.

Şehitkamil Belediye Başkanı Umut Yılmaz, yaptığı açıklamalarla belediyenin sosyal yardım konusundaki kararlılığını ve topluma olan desteğini bir kez daha vurguladı. Başkan Yılmaz, bu yardımların artarak devam edeceğini ve toplumun her kesimini kapsayacak şekilde genişletileceğini söyledi.

Kaynak:Haberler

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.