Esenler Belediyesi Öğrenci Evi Destek Paketi Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu

Esenler Belediyesi Öğrenci Evi Destek Paketi Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu
Esenler Belediyesi Öğrenci Evi Destek Paketi Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu. Öğrencilere İnternet, Hediye Kartı (Belli marketlerde geçerli), Ev Eşyası ve Ev tadilatı desteği başladı. Esenler Belediyesi Öğrenci Evi...

Esenler Belediyesi Öğrenci Evi Destek Paketi Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu. Öğrencilere İnternet, Hediye Kartı (Belli marketlerde geçerli), Ev Eşyası ve Ev tadilatı desteği başladı. Esenler Belediyesi Öğrenci Evi Destek Paketi Başvurusu Nasıl Yapılır Başvuru Formu Esenler Belediyesi Öğrenci Evi Destek Paketi Başvurusu Nasıl Yapılır Başvuru Formu

Esenler Belediyesi Öğrenci Evi Destek Paketi

Üniversite hayatı, gençlerimizin geleceğini şekillendirdiği bir dönemdir. Bu dönemde Esenlerli üniversite öğrencilerinin yanında olmak amacıyla her yıl düzenlediğimiz "Öğrenci Evi Destek Paketi" bu yıl da devam ediyor. Peki, bu destek paketi kapsamında neler sunuluyor ve başvuru şartları nelerdir? İşte detaylar:

Esenler Belediyesi Öğrenci Evi Destek Paketi Kapsamında Sunulan Hizmetler Nelerdir?

Öğrencilerimizin eğitim-öğretim hayatlarını daha konforlu ve verimli bir şekilde sürdürebilmeleri adına bir dizi hizmet sunuyoruz:

  • İnternet Hizmeti Eğitim öğretim dönemi boyunca öğrencilerimizin internet ihtiyacını karşılıyoruz, böylece ders çalışmalarını aksamadan sürdürebilirler.
  • Market Hediye Kartı Her ay belirli marketlerde kullanabilecekleri bir hediye kartı sağlıyoruz, bu sayede günlük ihtiyaçlarını karşılayabilirler.
  • Ev Eşyası Desteği Öğrenci evlerine gerekli olan ev eşyalarını hediye ediyoruz, böylece evlerini daha konforlu hâle getirebilirler.
  • Tadilat Desteği Evlerinde gerçekleştirilmesi gereken tadilatları biz üstleniyoruz, evlerini daha yaşanabilir bir hâle getirmelerine yardımcı oluyoruz.

Esenler Belediyesi Öğrenci Evi Destek Paketi Başvuru Şartları Nelerdir?

Öğrenci Evi Destek Paketi’nden faydalanabilmek için belirli şartları karşılayan öğrenciler başvuruda bulunabilecektir. Başvuru şartları şunlardır:

  • Öğrenci Olma Şartı: İstanbul'daki bir üniversitede (açık öğretim hariç) önlisans, lisans ya da yüksek lisans öğrencisi olmak.
  • İkamet Şartı: Esenler sınırları içerisinde, en az üç öğrencinin bir arada kaldığı bir evde ikamet etmek.
  • Çalışmama Şartı: Herhangi bir kurumda tam zamanlı olarak çalışmıyor olmak.

Esenler Belediyesi Öğrenci Evi Destek Paketi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Öğrenci Evi Destek Paketi hakkında detaylı bilgi almak ve başvuruda bulunmak için; 444 00 73 numaralı telefonu arayabilir ve 6286 dahiliyi tuşlayarak ilgili birime ulaşabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.