Ankara Sincan Belediyesi Millet Kıraathanesi Randevu Nasıl Alınır? Başvuru Formu

Ankara Sincan Belediyesi Millet Kıraathanesi Randevu Nasıl Alınır? Başvuru Formu
Ankara Sincan Belediyesi Millet Kıraathanesi Randevu Nasıl Alınır? Başvuru Formu. Sincan kütüphane randevu nasıl alınır? Millet Kıraathanesi nasıl girilir?

Ankara Sincan Belediyesi Millet Kıraathanesi Randevu Nasıl Alınır?

Ankara Sincan Belediyesi, Akıllı Projeler kapsamında kütüphanelerini randevu sistemine dahil ederek 2024 yılına kadar fark yaratmayı sürdürüyor. İşte Sincan Kütüphanesi'ne online olarak randevu almanın en iyi yolu ve detaylar:

Sincan Millet Kıraathanesi Nedir?

2018 yılında açılan Sincan Millet Kıraathanesi, çok sayıda insan tarafından ilgi görüyor. 60'tan fazla kişinin kullanabileceği kütüphanelerde yediden yetmişe herkese hitap eden yüz binden fazla kitap bulunmaktadır. Gençlerin ilgi gösterdiği kütüphanelerde çalışmak isteyenlerin randevu alması gerekmektedir.

Hangi Kütüphaneler Randevu Sistemine Dahil?

  • Abdurrahim Karakoç Millet Kıraathanesi
  • Yavuz Sultan Selim Kütüphanesi
  • Evliya Çelebi Kütüphanesi
  • Bebek Kütüphanesi
  • Sincan Halk Kütüphanesi

Randevu Nasıl Alınır?

Ankara Sincan Belediyesi'ne bağlı kütüphanelerden internet üzerinden randevu alabilirsiniz. Millet Kıraathaneleri ve Bebek Kütüphanesi için farklı randevu sistemleri vardır. Randevu almak için https://akilli.Sincan.bel.tr/randevu/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

KütüphaneRandevu Linki
Abdurrahim Karakoç Millet Kıraathanesihttps://akilli.Sincan.bel.tr/randevu/
Bebek Kütüphanesihttps://ulakbel.sincan.bel.tr/WebBasvuru/bebek-kutuphanesi#/

Bebek Kütüphanesi Randevu Alma Koşulları Nelerdir?

Sincan Bebek Kütüphanesi, çocukların aileleriyle eğlenceli zaman geçirmeleri için çok çeşitli etkinlikler düzenler. Kütüphaneye beş yaşından küçük çocukların girmesi yasaktır. Her ailenin iki çocuğu olabilir ve çocukların beş yaşından büyük olması gerekmektedir. Randevu saatleri 08.00-16.00 arasında olup, pazar günü saat 16.00'dan sonra randevu kabul edilmektedir.

Randevu Sisteminin Faydaları Nelerdir?

Randevu sistemi, mevcut randevu saatlerinizi kontrol etmenizi, önceki randevularınızı görüntülemenizi ve yeni randevular almanızı sağlar. Bu sayede kütüphane ziyaretleriniz daha düzenli ve planlı hale gelir.

Kütüphanede Hangi Etkinlikler Var?

Bebek Kütüphanesi, çocukları geleceğe hazırlamak için akıl oyunları, İngilizce, spor, dans ve kitaplarla ilgili çeşitli eğitici ve eğlenceli etkinlikler düzenler. Her gün aileler için eğitici etkinlikler mevcuttur.

Sincan Belediyesi, Akıllı Projeler kapsamında sunduğu bu yenilikçi randevu sistemi ile kütüphane hizmetlerini daha erişilebilir ve verimli hale getirmeyi amaçlıyor.

Kaynak:Haberler

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.