İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar?

İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar?
İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar?Günümüzde bankalara veya benzeri finans kuruluşlarına olan borçlar nedeniyle pek çok kişi icralık olabilmektedir. İcralık olan kişilerin kredi notu da bir hayli düşer. Bu nedenle bankalar...

İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar?

Günümüzde bankalara veya benzeri finans kuruluşlarına olan borçlar nedeniyle pek çok kişi icralık olabilmektedir. İcralık olan kişilerin kredi notu da bir hayli düşer. Bu nedenle bankalar genellikle icralık olan müşterilerine kredi vermek istemez. Ancak günümüzde bazı bankalar icralık olan müşterilerine kredi verebilmektedir. İcralık olanlara kredi veren bankalar şunlardır:

 • Aktif Bank
 • Ziraat Bankası
 • Garanti Bankası
 • ING
 • Halkbank
 • TEB
 • Akbank
 • Odeabank

Yukarıda sıralanan bankalar kredi verme konusunda çok daha yumuşaktır. Bu bankalar, geçmiş borçlarından ötürü icralık olan müşterilerine bazı şartlar dahilinde kredi verebilmektedir. Ancak söz konusu bankalarda faiz oranları icralık müşteriler için biraz fazla olabilir. Bu bankaların sunduğu faiz oranlarını ve nasıl başvuru yapacağınızı merak ediyorsanız aşağıdaki başlıklara göz atabilirsiniz. İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar

Aktif Bank İcralık Olana Kredi

Aktif Bank icralık olana kredi veren bankalardan bir tanesidir. Bu banka bünyesinde sunulan N Kolay hesabı açan müşteriler %3,19 faiz oranı ile kredi çekebilmektedir. Üstelik bu bankaya kredi başvurusunda bulunmak bir hayli kolaydır. Aktif Bank’tan kredi çekebilmek için internet bankacılığını kullanmanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda bu bankadan SMS ile kredi çekmek de mümkündür. Aktif Bank’tan kredi çekebilmenin bir diğer yolu ise

PTT

şubeleridir. PTT ile anlaşma sağlayan Aktif Bank, 81 ilde yer alan PTT şubeleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Eğer kredi çekmek istiyorsanız gereken belgeler ile PTT şubelerine gitmeniz yeterli olacaktır. Kredi talebiniz alındıktan sonra kısa süre içerisinde sonuçlandırılacak ve onaylanması durumunda tutar hesabınıza geçecektir.

Ziraat Bankası İcralık Olanlara Kredi Başvurusu

Türkiye’de en çok kullanılan bankalardan biri olan Ziraat Bankası, nakit para ihtiyacı duyan kişilere kolayca kredi verebilmektedir. Aynı zamanda icralık olan müşteriler de bu bankadan kredi çekebilir. Ziraat Bankası icralık olanlara kredi başvurusu için önünüzde birçok seçenek bulunur. Bilgisayar tarayıcınızdan internet bankacılığına giriş yaparak başvuruda bulunabileceğiniz gibi aynı zamanda cep telefonunuza mobil uygulamayı indirerek de başvuruda bulunabilirsiniz. Ziraat Bankası tarafından sunulan faiz oranları tüketici kredisi için %1,94 olarak belirtilmiştir. Eğer mobil bankacılık veya internet bankacılığı üzerinden nasıl başvuru yapacağınızı bilmiyorsanız bankanın 81 ilinde faaliyet gösteren şubelerine gidebilirsiniz. Başvurunuz dakikalar içerisinde sonuçlandırılacak ve tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Garanti Bankası İcralık Olana Kredi

Garanti Bankası icralık olana kredi veren bankalar arasında yer alır. Özellikle son yıllarda müşteri sayısını bir hayli artıran bu banka, icralık olan müşterilerine kolayca kredi verebilmektedir. Banka tarafından belirlenen tüketici kredisi faiz oranı ise %2,10’dur. Başvuru içinse tercih edebileceğiniz yine birçok seçenek vardır. Bankanın mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek saniyeler içerisinde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda bankanın resmi web sitesine giderek online bankacılık ile başvuru yapmanız mümkündür. Garanti Bankası Türkiye’nin 81 ilinde şubeler açmıştır. Bu şubelerden herhangi birine giderek istenen belgeleri teslim etmeniz durumunda başvurunuz anında alınacak ve işleme koyulacaktır. Ancak bu bankanın icralık olana kredi vermesi, kredi talebinizin kesin olarak onaylanacağı anlamına gelmez. Eğer kredi notunuz çok riskliyse banka kredi vermeyebilir. Banka ile iletişime geçerek bu konuda daha geniş bilgiye ulaşmanız mümkündür.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Borç kapatma kredisi, sizlerin bankalara veya diğer finansal kuruluşlara olan borçları kapatmanızı ve böylece tek bir yere borçlanmanızı sağlamaktadır. Borç kapatma kredisi veren bankalar ise aşağıda sıralanmıştır:

 • ING
 • Yapı Kredi
 • Türkiye İş Bankası
 • TEB
 • CEPTETEB
 • QNB Finansbank
 • Ziraat Bankası
 • Garanti BBVA
 • Aktif Bank
 • Alternatif Bank
 • com
 • Akbank

Yukarıda sıralanan bankalar, müşterilerine borç kapatma kredisi vermektedir. Sizler de bu bankalara başvuruda bulunarak borç kapatma kredisinden faydalanabilir ve tüm borçlarınızı tek seferde çekeceğiniz bir kredi ile kapatabilirsiniz. Bankalar genellikle borç kapatma kredisi vermeye daha yatkındırlar. Bu bankalara başvurarak şansınızı deneyebilirsiniz. Ancak alacağınız para ile ilgili borçları kapatmanız şarttır. Borç kapatma işlemi direkt banka tarafından gerçekleştirilir.

ING İcralık Olana Kredi

ING icralık olana kredi pek çok kişi tarafından merak edilir. ING, icralık olan müşterilerine kredi vererek onların nakit ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. Üstelik banka tarafından verilen kredinin faiz oranı bir hayli düşüktür. ING ihtiyaç kredisinin faiz oranı %1,59 olarak belirtilmiştir. Ancak bu oran müşterinin kredi notuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu bankadan kredi çekebilmek için gerekli belgeler ile şubelerden birine gitmeniz yeterlidir. Aynı zamanda evden çıkmadan kredi başvurusunda bulunmak isteyen müşteriler, bankanın mobil uygulamasını cep telefonuna indirerek veya bankanın online bankacılık kanalına giriş yaparak saniyeler içerisinde başvuru gerçekleştirebilmektedir. Her iki şekilde de başvurunuz alınacak ve onaylandığı takdirde ilgili tutar anında hesabınıza tanımlanacaktır.

Halkbank İcralık Olanlara Kredi

Halkbank icralık olanlara kredi vermektedir. Uzun yıllardır banka müşterilerine hizmet veren bu kuruluş, kredi verme konusunda son derece cömerttir. Aynı zamanda bankanın tüketici kredileri için belirlediği faiz oranı da %1,89 olarak belirtilmiştir. Yani faiz oranının ortalama bir değerde olduğunu söylemek mümkündür. Bankadan kredi çekmek isteyenlerin önünde ise birçok seçenek bulunur. Halkbank mobil uygulamasını telefonunuza indirerek ya da online bankacılık kanalına giriş yaparak başvuru gerçekleştirmeniz mümkündür. Eğer direkt bankaya giderek başvuruda bulunmak istiyorsanız size en yakın Halkbank şubesini ziyaret etmeniz gerekecektir. Böylece başvurunuzu iletebilir ve onaylanması durumunda kredi tutarını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer başvuru süreci içerisinde herhangi bir nedenden ötürü sorun yaşarsanız bankanın müşteri hizmetlerini cep telefonu ile arayarak anında destek alabilirsiniz.

TEB İcralık Olanlara Kredi

Türk Ekonomi Bankası (TEB), özellikle düşük faiz oranlarıyla kredi çekmek isteyen banka müşterileri tarafından tercih edilmektedir. Aynı zamanda TEB icralık olanlara kredi veren bankalardan bir tanesidir. Bankada tüketici kredisi için belirlenen faiz oranı 2022 yılı itibarıyla %1,64’tür. Diğer bankalara kıyasla düşük bir faiz oranı sunması nedeniyle birçok banka müşterisinin ilk tercihi TEB olmaktadır. Eğer icralık olduysanız ve icralık olan dosyalardan kurtulmak istiyorsanız TEB tarafından verilen düşük faizli krediden faydalanabilirsiniz. Kredi talebinde bulunabilmek için bankanın mobil uygulamasını veya online bankacılık kanalını tercih etmeniz mümkündür. Aynı zamanda bankanın şubelerine giderek de anında başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru sonucu dakikalar içerisinde sisteme kayıtlı cep telefonu numaranıza kısa mesaj olarak gönderilmekte ve tarafınıza bilgilendirmeler yapılmaktadır.

CEPTETEB İcralık Olana Kredi

CEPTETEB, Türk Ekonomi Bankasının dijital bankacılık platformu olarak bilinir. CEPTETEB icralık olana kredi veren platformlardan bir tanesidir. Tıpkı Türk Ekonomi Bankası’nda olduğu gibi CEPTETEB de %1,64 faiz oranları ile kredi vermektedir. Ancak bu krediye başvuruda bulunabilmek için TEB şubelerini ziyaret etmemelisiniz. CEPTETEB yalnızca internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden başvuru almaktadır. CEPTETEB mobil bankacılık uygulamasını cep telefonunuza indirerek sunulan kredilere anında başvuruda bulunmanız mümkündür. Başvuru sonucu beklemeden sizlerle paylaşılacak ve onay verilmesi durumunda ilgili tutar hesabınıza yatırılacaktır. Eğer başvuru sırasında bir sorun yaşarsanız veya aklınıza takılan bir sorunun yanıtını almak isterseniz bankanın müşteri hizmetlerini cep telefonu ile arayabilirsiniz. Bu bilgiler doğrultusunda kredi çekerek icralık olan dosyanızı kapatmanız mümkündür.

Faizsiz Kredi Veren Bankalar

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.